Microsonic آلمان
رفلکتور و متمرکز کننده

این تجهیزات جهت منعکس کردن امواج صوتی و متمرکز کردن شعاع سیگنال التراسونیک ارسالی بنا به شرایط استفاده می شود.

ادامه...
آداپتور لینک کنترل LCA-2

آداپتور لینک کنترل (LCA-2) ، مجهز به رابط USB برای ارتباط با کامپیوتر

ادامه...
کابل و سوکت التراسونیک

انواع کابل و سوکت مخصوص سنسور التراسونیک

ادامه...
لوازم جانبی سنسور التراسونیک

آداپتورهای لینک مخصوص سنسورهای التراسونیک ، رفلکتور ، تجهیزات نصب سنسور و … بخشی از محصولات طبقه بندی Accessories در شرکت میکروسونیک می باشند.

موضوع: عمومی
سنسور التراسونیک ویژه

انواع سنسور التراسونیک از شرکت میکروسونیک Microsonic آلمان ساخته شده برای کاربردهای خاص و ویژه. موجود به شکل سنسور استوانه ای ( سیلندری ) و یا مکعبی چنگالی Fork Sensor برای تشخیص لبه

سنسور التراسونیک ضدخوردگی

شرکت میکروسونیک Microsonic آلمان ، انواع سنسور التراسونیک مقاوم در برابر خوردگی را جهت استفاده در محیطهای خورنده و شیمیایی عرضه نموده است.

سنسور التراسونیک مکعبی

شرکت میکروسونیک Microsonic انواع سنسور التراسونیک با شکل مقطع مکعبی را برای استفاده در صنایع مختلف ارائه می نماید. کانکتور این سنسورها عموما M8 می باشد.

سنسور التراسونیک سیلندری

رنج وسیعی از انواع سنسور التراسونیک میکروسونیک Microsonic آلمان با شکل استوانه ای ( سیلندری ) و قطر مقطع استاندارد 30 و ویژه 18 با کانکتور M12 ، نیازهای عمومی کاربران را تامین می نماید.

سنسور التراسونیک +bks

سنسور التراسونیک +bks میکروسونیک Microsonic
سنسور التراسونیک لبه دارای شکل چنگالی ( U  شکل )

ادامه...
سنسور آلتراسونیک +dbk

سنسور التراسونیک+dbk یکی از جدید ترین انواع سنسور اولتراسونیک تولید شده در شرکت میکروسونیک Microsonic آلمان می باشد که بواسطه مکانیزم منحصر به فرد خود ( فرستنده – گیرنده ) می تواند جهت تشخیص همپوشانی ورقه های کاغذ ، فویل ، آهن و … استفاده شود.

ادامه...
شرکت اتصالات کابل آریا